Puszcza Białowieska
aktdot

aktdot AKTUALNOŚCI

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska jako Lokalna Organizacja Grantowa ogłasza LOKALNY KONKURS GRANTOWY w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII

Współpraca Euroregionów

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska jako Lokalna Organizacja Grantowa ogłasza LOKALNY KONKURS GRANTOWY w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII

19 października rusza VI edycja Programu Grantowego Danone „Masz pomysł? Podziel się posiłkiem!”

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska we współpracy z Zespołem Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce oraz Powiatem Hajnowskim realizuje projekt „Wyrównajmy szanse”

ARCHIWUM WIADOMOŚCI


 SZKOLENIA

 

Szkolenie LOKALNY KONKURS GRANTOWY W związku z ogłoszonym przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska LOKALNYM KONKURSEM GRANTOWYM w ramach Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce zapraszamy na spotkania informacyjno-szkoleniowe, które odbędą się:

Szkolenie nt. zasad aplikowania zostanie przeprowadzone 9 marca 2012 r. o godz. 13.00, w sali nr 12 przy ulicy A Zina 1 w Hajnówce.

 WIZYTY NA STRONIE

Środa, 22 wrzesień 2021 r.

Liczba wizyt na stronie: 258323

Wizyty dzisiaj: 169

 EUROREGION PUSZCZA BIAŁOWIESKA

Dnia 30 października 2008 roku w Hajnówce odbyły się pierwsze zajęcia kursu samoobrony organizowanego w ramach projektu „Nasza miejscowość bezpieczna” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja Integracji Społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji. Zajęcia kursu samoobrony prowadzi trener II klasy judo, IV dan judo pan Jakub Ostapczuk. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki w godzinach popołudniowych.>

Już podczas pierwszego spotknia trener wytłumaczył uczestnikom jak unikać zagrożenia, jak zachować się w sytuacjach podwyższonego ryzyka, nie dopuścić do siebie paniki itp..

Po części teoretycznej rozpoczęła się rozgrzewka, po której uczestnicy przygotowani byli do nauki samoobrony w praktyce.

Mimo licznych upadków i siniaków nikt się nie poddawał a wręcz przeciwnie wszyscy z wielkim zaangażowaniem i zapałem podchodzili do nauki różnego rodzaju chwytów, które demonstrował prowadzący. Już po zakończeniu pierwszych zajęć samoobrony uczestnicy kursu nie mogli się doczekać kolejnych męczących ależ jakże przydatnych i fascynujących lekcji samoobrony.

 

Strona powstala przy współfinansowaniu z funduszy Unii Europejskiej
Copyright © 2005 EUROREGION PUSZCZA BIAŁOWIESKA


Wykonanie Piotr Iwaniuk