Zboże
aktdot

aktdot AKTUALNOŚCI

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska jako Lokalna Organizacja Grantowa ogłasza LOKALNY KONKURS GRANTOWY w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII

Współpraca Euroregionów

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska jako Lokalna Organizacja Grantowa ogłasza LOKALNY KONKURS GRANTOWY w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII

19 października rusza VI edycja Programu Grantowego Danone „Masz pomysł? Podziel się posiłkiem!”

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska we współpracy z Zespołem Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce oraz Powiatem Hajnowskim realizuje projekt „Wyrównajmy szanse”

ARCHIWUM WIADOMOŚCI


 SZKOLENIA

 

Szkolenie LOKALNY KONKURS GRANTOWY W związku z ogłoszonym przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska LOKALNYM KONKURSEM GRANTOWYM w ramach Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce zapraszamy na spotkania informacyjno-szkoleniowe, które odbędą się:

Szkolenie nt. zasad aplikowania zostanie przeprowadzone 9 marca 2012 r. o godz. 13.00, w sali nr 12 przy ulicy A Zina 1 w Hajnówce.

 WIZYTY NA STRONIE

Poniedziałek, 25 październik 2021 r.

Liczba wizyt na stronie: 260066

Wizyty dzisiaj: 179

 EUROREGION PUSZCZA BIAŁOWIESKA

Dnia 8 listopada 2008 roku o godzinie 17:00 w pomieszczeniach kółka rolniczego w Orli odbyło się spotkanie mieszkańców Orli i okolic z powiatowym rzecznikiem praw konsumenta oraz z ekspertem ds. organizacji pozarządowych w ramach projektu „Spotkajmy się na ulicy wiejskiej” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja Integracji Społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji. Podczas spotkania p. Danuta Rola - powiatowy rzecznik praw konsumenta opowiedziała o podstawowych prawach i obowiązkach konsumenta, o postępowaniu reklamacyjnym, możliwościach zwrotu towarów, itp. Pani Danuta przedstawiła sytuacje w jakich możemy zgłosić się o pomoc właśnie do rzecznika praw konsumenta i jak taka pomoc wygląda. A co najważniejsze pani rzecznik uświadamiała przybyłym na spotkanie słuchaczom żeby się tak szybko nie poddawali i podejmowali walkę z nieuczciwymi ludźmi, którzy najczęściej chcą ich poprostu “oskubać” konsumentów nie zawsze do końca znających swoje prawa.

Natomiast p. Mirosław Stepaniuk – ekspert ds. ngo, przedstawił prezentację nt. zasad funkcjonowania organizacji pozarządowych, a także poparł je różnymi przykładami z życia. Wspomniał także o dostępnych funduszach i programach unijnych na różne inicjatywy. Przekonywał zebranych, że warto jest wykorzystywać środki, które można pozyskać z różnych funduszy unijnych. Prelegenci z chęcią także udzielali odpowiedzi na szereg pytań ze strony osób przybyłych na spotkanie.

 

Strona powstala przy współfinansowaniu z funduszy Unii Europejskiej
Copyright © 2005 EUROREGION PUSZCZA BIAŁOWIESKA


Wykonanie Piotr Iwaniuk