Staw w Toplie
aktdot

aktdot AKTUALNOŚCI

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska jako Lokalna Organizacja Grantowa ogłasza LOKALNY KONKURS GRANTOWY w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII

Współpraca Euroregionów

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska jako Lokalna Organizacja Grantowa ogłasza LOKALNY KONKURS GRANTOWY w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII

19 października rusza VI edycja Programu Grantowego Danone „Masz pomysł? Podziel się posiłkiem!”

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska we współpracy z Zespołem Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce oraz Powiatem Hajnowskim realizuje projekt „Wyrównajmy szanse”

ARCHIWUM WIADOMOŚCI


 SZKOLENIA

 

Szkolenie LOKALNY KONKURS GRANTOWY W związku z ogłoszonym przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska LOKALNYM KONKURSEM GRANTOWYM w ramach Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce zapraszamy na spotkania informacyjno-szkoleniowe, które odbędą się:

Szkolenie nt. zasad aplikowania zostanie przeprowadzone 9 marca 2012 r. o godz. 13.00, w sali nr 12 przy ulicy A Zina 1 w Hajnówce.

 WIZYTY NA STRONIE

Wtorek, 30 listopad 2021 r.

Liczba wizyt na stronie: 262201

Wizyty dzisiaj: 178

 EUROREGION PUSZCZA BIAŁOWIESKA

„MASZ POMYSŁ? PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM!” PROGRAM GRANTOWY DANONE

19 października rusza VI edycja Programu Grantowego Danone „Masz pomysł? Podziel się posiłkiem!”
Firma Danone rozpoczyna kolejną edycję Programu Grantowego „Masz Pomysł? Podziel się Posiłkiem!”. Na dofinansowanie w wysokości do 5000 zł będą mogły liczyć organizacje zajmujące się minimalizacją zjawiska niedożywienia dzieci w Polsce oraz jego skutków. Wnioski będą przyjmowane od 19 października do 4 grudnia 2009 r.
Program Grantowy Danone „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!” już na dobre wpisał się w coroczny kalendarz konkursów grantowych. Podstawowym celem programu jest minimalizacja zjawiska niedożywienia dzieci w Polsce oraz edukacja dotycząca zdrowego odżywiania. Dotacje przekazywane przez firmę Danone, trafiają do organizacji, które przeciwdziałają negatywnym skutkom niedożywienia zarówno w sferze zdrowotnej, jak i społecznej.
Społeczne zaangażowanie Danone jest oparte o zasadę mądrego pomagania, czyli obok przysłowiowej ryby dajemy także wędkę. Oznacza to, że na wsparcie liczyć mogą projekty, które obok dostarczania pełnowartościowych posiłków, aktywizują dzieci i młodzież, zmniejszają zjawisko wykluczenia społecznego i animują społeczność lokalną. Dodatkowo cenione jest włączanie działań z zakresu edukacji żywieniowej i ekologicznej oraz promocji zdrowego stylu życia. Ważne jest to, aby grantobiorcy swoimi projektami precyzyjnie trafiali w potrzeby odbiorców w swojej najbliżej okolicy.
Szczegółowe informacje o konkursie, jego regulamin i wniosek grantowy dostępne są na stronie: www.podzielsieposilkiem.pl
Zachęcamy do zapoznania się z opisami projektów zrealizowanych w poprzednich edycjach.

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska
ul. Parkowa 3
17-200 Hajnówka
tel. 085/ 682 23 80

 

Strona powstala przy współfinansowaniu z funduszy Unii Europejskiej
Copyright © 2005 EUROREGION PUSZCZA BIAŁOWIESKA


Wykonanie Piotr Iwaniuk