Ro¶liny
aktdot

aktdot AKTUALNOŚCI

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska jako Lokalna Organizacja Grantowa ogłasza LOKALNY KONKURS GRANTOWY w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII

Współpraca Euroregionów

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska jako Lokalna Organizacja Grantowa ogłasza LOKALNY KONKURS GRANTOWY w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII

19 października rusza VI edycja Programu Grantowego Danone „Masz pomysł? Podziel się posiłkiem!”

Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska we współpracy z Zespołem Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce oraz Powiatem Hajnowskim realizuje projekt „Wyrównajmy szanse”

ARCHIWUM WIADOMOŚCI


 SZKOLENIA

 

Szkolenie LOKALNY KONKURS GRANTOWY W związku z ogłoszonym przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska LOKALNYM KONKURSEM GRANTOWYM w ramach Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce zapraszamy na spotkania informacyjno-szkoleniowe, które odbędą się:

Szkolenie nt. zasad aplikowania zostanie przeprowadzone 9 marca 2012 r. o godz. 13.00, w sali nr 12 przy ulicy A Zina 1 w Hajnówce.

 WIZYTY NA STRONIE

Poniedziałek, 25 październik 2021 r.

Liczba wizyt na stronie: 260066

Wizyty dzisiaj: 179

 EUROREGION PUSZCZA BIAŁOWIESKA

Dnia 19 września 2008 roku o godzinie 18:00 w sali kinowej Gminnego Ośrodka Kultury w Narewce odbyło się spotkanie mieszkańców miejscowości Narewka z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce oraz z przedstawicielem Placówki Straży Granicznej w Siemianówce w ramach projektu „Nasza miejscowość bezpieczna” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja Integracji Społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji. Podczas spotkania mjr Artur Borys – przedstawiciel Placówki Straży Granicznej w Siemianówce opowiedział o zasadach zachowywania się w obszarze pasa przygranicznego a także o pracy funkcjonariuszy straży granicznej.

Natomiast mł. asp. Roman Jaroszuk - funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce opowiedział o podstawowych zasadach ruchu drogowego oraz o innych zagadnieniach z zakresu tematyki bezpieczeństwa publicznego. Panowie z chęcią także udzielali odpowiedzi na szereg pytań ze strony osób przybyłych na spotkanie.

 

Strona powstala przy współfinansowaniu z funduszy Unii Europejskiej
Copyright © 2005 EUROREGION PUSZCZA BIAŁOWIESKA


Wykonanie Piotr Iwaniuk